8.října 2005 budeme pořádat 11.závod Východočeského poháru na Opičce. Tady je stránka závodu!
.::ARCHIV::.
 • 17.12 new Tak jo:))..mám tu jedny opožděné fotky z oslavy kulatin Páďule(20) a Taďase(30) na Blatinách a ještě pár mix foteček všeho druhu z poslední doby. Jinak se nic zvláštního neděje..ukončení sezony nějak vydunělo do ztracena,takže to asi budem muset sfouknout na jaře a udělat ňákýto zahájení nové sezony:))..nebo holt zimní opékání..taky to s trochou slivovice jde:))......no a se tady teda polepším:) ..Čenda
 • 29.11 new V letošní sezóně jsme uspořádali nejlépe hodnocený závod východočeského poháru!!!
  "Jako nejlepší závod byl vyhodnocen 11.závod NPA 8.10.2005 Brtev - závod se běžel za pěkného, ale větrného, podzimního počasí na mapě Opička v měřítku 1:10000. Závod se po všech stránkách líbil, a když vyšlo i počasí, většina závodníků odjížděla spokojená. Organizace klapala, v centru vše potřebné, parkoviště aut hned vedle, dostatečné občerstvení, chemické WC, balená mapa, po rozšířeném vyhlášení o kategorie D,H21A se předvedla firma KAZBOŠ. Líbila se stavba tratí, připomínky byly jen ke kratším tratím u některých kategorií a k horší čitelnosti mapy v těch nejčlenitějším partiích. A také k oběhanosti terénu, ve třech letech to byl již čtvrtý závod." Více na stránce VČO

 • 20.11 new Pokud si někdo ještě nestačil všimnout, tak nám skončila letní OB-sezóna. Stručně jak jsme dopadli a co si kdo vyběh.
  V ranku dopad jako tradičně nejlíp Taďas 63.místo, ale na elitu to nestačí, Filips si podzimem polepšil na 107.místo, Čenda si podzimem pohoršil na 129. místo, no a pak ty pleva. Ydenek 388., Marťan 506. a Baron 513.místo v republice. V holkách vybojoval 89.místo Ivan, Móňa 247. a Gábina jen s pěti závody 471.místo.
  Žebřík B: Móňa si v šestnáckách vyběhla pěkné 4.místo a hlavně licenci A, Déňa kousek za ní na 6., taky supr výkon. V H16 ve druhý desítce Jára 12., Radek 19. Mezi H50 Jarda 6.místo, Karel v H55 bramboračka a Jiřka 7.místo v D45.
  Východočeský pohár: Móňa suveréně vyhrála D16, Déňa si vyběhala 12.místo(licence B). Ve veteránkách D45C Jiřka bramborová, za ní Eva na 7.místě. Jana si v D45D vyběhla taky 7.místo. Experti v H16 si všichni vyběhli licenci B: Jára 5.pozice, Playík 6.příčka, Poblijón 7.flek. Ve vetoších H35C solidní 3.místo pro Jardu, mezi H45C urval Karel 12.pozici a za ním hluboko v poli poražených sváteční běžci Honza Prášil 51. a Dobrák 52. A ještě špunti v H10C: Vojta slušný 10.místo a Kubajs vybojoval 12.místo....
  ? Filips

 • 9.11 new HROB 2005 ...aby nás Čenda pořád nenudil tím, jak nestíhá a zbytečně tu neházel rukavicema, a taky proto, že musel o víkendu v práci soustružit vláčky a tím pádem se na mě jako na parťáka do závodu vyprd, podám zprávu z posledního důležitého závodu sezóny já (Filips). Sobota: 28,6km/1500m, mlha jak v prádelně, mapa Pohřebiště nadějí 1:35000, 10m ekvidistance, hromaďák, prvních devět kontrol byl scorelauf. Než jsme s Ondrou vymysleli optimální pořadí kontrol, byli všichni daleko před náma. První kontrola č.54 byla jasná pro všechny, jedna krabka, takže kdo nepřiběh mezi prvníma, musel se v tlačenici ohánět loktama a ultrama. Na to jsme se vykašlali a šli rovnou dál a pro 54ku jsme se pak vraceli, což nás stálo pár minut a hlavně vrstevnic. (scorelauf jsme šli v pořadí 53,42,35,55,54,31,34,36,46). Mezi 12kou a 13kou pořadatelé ze Šumperka vyhlásili soutěž o nejrychlejší postup, kterej vyhráli Dávidík s Bartákem za 45 minut, my to šli něco málo přes hoďku. Před druhou občerstvovačkou mě chytly křeče, ale stačilo posvačit pár špetek soli a zas bylo dobře :) Do cíle jsme doklopýtali s časem 4:49hod, hoďku za vítězným Ludvou a Štěpánem. Neděle: 27,6km/1100m, jinovatka, ale sluníčko, mapa ta samá. Do handicapu jsme se kupodivu nevešli, takže zase z hromaďáku. Pořadatelé mi na stratu podstrčili mapu s veteránskou tratí, ale naštěstí jsem to prokouk cestou na jedničku, takže zbytek závodu jsme šli podle Ondrovy mapy a to docela svižně. Na občerstvovačkách jsem tentokrát nic nepodcenil a řádně si osolil čajík...dobrota. Slaným čajem, vytrvalým během, rychlou chůzí a brilantní mapou jsme se z 18.místa vyšvihli na celkově krásné 13.místo s časem 527.45 minut. Vyhrál Ludva se Štěpánem Skripnikem za 414.30 minut. Pár fotek a výsledky na stránce závodu.

 • 5.11 new Tak přátelé jsem zpět:))..jste rádi?:)..hozený rukavice se samozřejmě nikdo nechopil,takže tu dlouho nic nepřibylo. Pokusím se to napravit malou rekapitulací: Tento víkend defakto skončila sezóna jičínským krajákem ve Vojicích. Máme dva úspěchy 1.místo Móňa v D16C..vyhrála i celkově Včp a Jana 1.místo v D45D..co se to děje:)). Tady jsou výsledky.

 • new Zrovna probíhá i HROB 2005 ..což je Mistrovství ČR v horském orientačním běhu..běží se ve dvojicích 2dny ..29km a 28km. My jsme to s Taďasem na poslední chvíli kvůli práci skrečli(a já se tak pilně 2měsíce připravoval:)),takže jediný želízko máme Filipse jenž běží s Ondrou Kazdičem...držte jim palce! Tady je stránka závodu.
 • new Minulý víkend jsme byli (Čenda,Ydenek ,Filips,Lucka) na 3dny na výletě v Jeseníkách....tak se tady mužete mrknout na ňáky fotečky.
 • new 22.10 se běžel kraják na Kateřině jenž pořádalo Vrchlabí..jak jste dopadli?: 1.místo Filips H21C,2.místo Móňa v D16C, 3.místo Vojta v H10C, 2.místo Jiřka v D45C a 2.místo Jana v D45D. Tady jsou výsledky.
 • 25.10 new Jsem přetížen :( ...tady se je tak něčeho nedočkáte!..potřebuju záskok!!! ..co? ňákej dobrovolník?
 • 21.10 new Zejtra je kraják na Kateřině...pořádá Vrchlabí...tady je jejich stránka.
 • 17.10 new Času je pořád málo,ale tak jsem alespoň dal dohromady fotky z našeho krajáku a z právě proběhlé dřevní brigošky na horách.
 • 13.10 new V sobotu pořádá další kraják Jilemnice..tady je jejich stránka.
 • 4.10 new Jediná zásadní novinka,že pořádáme v sobotu v Brtvi 11.kraják. Slepce které nepraštil přes oči červený do očí bijící odkaz,tak tady má druhou zelenou šanci:))...stránka závodu!
 • new Jinak večer po závodech budeme zapíjet 25tiletého Filipse,který Vás srdečně zve k nám na zahradu:)) Kde opečeme nějaké to masíčko. Vypijeme vítězný soudek (dole v anketě)..zapijem závody...no prostě se zas vožerem jak prasata:)) ,tak koukejte přijít:). Masa a nápoje všeho druhu samozřejmě vítány! Šampíčka a tak:) Disk.o flašky necháme asi na jindy!
 • 30.9 new Zejtra je 10.kraják..pořádá Trutnov na mapě Studánka. Jedeme v 8:30! tady je stránka závodu. Víc nestíhám..mam práce jak na kostele,tak to tady trošku trpí...a bude dál:)
 • 22.9 new O víkendu vás čeká MČR štafet a družstev.Ve Chvalči pořádá SHK. Na sobotní štáfle jedou Taďas,Filips a Baron...jakožto náhrada za mě...tak se snaž! :)) Na nedělní družstva jedou Taďas,Filips,Baron,Ydenek,Móňa Š,Iva a Gábina. .Tady stránka závodu ....pokyny.
 • 19.9 new MČR a Veteraniáda na klasické trati ..jsou za námi a a a ..no nádhera:)) Pořádali spřátelené Pardubice,takže píčovat ani nemůžu:),tak chválit,chválit:)) a navíc ani,až na ňáký detaily není třeba. Jsem to stejně já marod,lazar sledoval z větší části pouze ze shromaždiště,který bylo mimochodem moc pěkný a vše klapalo jak má. Do lesa sem jen tak nakouk:),takže k mapě a tratím nemůžu říct ani ň. Mistry se stali Švihák a Vendula Klechová. No a co my? Po sobotním semifinále postoupili do finále A akorát Jarda K. a Karel..celkově Jarda v H50 4.místo a Karel v H55 7.místo. Jiřka šla finále B,které v neděli vyhrála..celkově v D50 10.místo. Iva je taky béčko:) celkem v D21 43.místo. Móňa taky do B celkem v D16 32.místo. Filips postoupil do C ,ale v neděli šel dost slušně 5.místo..celkem v H21 64.místo. Jára Stucha C celkem v H16 62.místo. No a chcípáci Taďas a já jsme to v sobotu zapíchli,takže do D. Já už v neděli nešel,ale Tedík si to oběh..celkem v H21 109.místo. Tady jsou celkové výsledky ..ostatní na stránce závodu. Tady je pár skokanských fotek.
 • 16.9 new Zítra nás čeká MČR na klasické trati pořádané Pardubicemi v Janově za Litomyšlí. V sobotu semifinále, v neděli finále. Spíme tam v tělárně. Jedeme v 7:30! Tady je celkem namáklá stránka závodu, kde vše najdete..pokyny..ukázky map atd...moc pěknej zelenej saigon..no uvidíme.
 • 12.9 new 2x Štafety a A sprint versus 8.kolo VČP... co dodat.. Dobruška KO! v prvním kole:) ..pouťák se vším všudy,peklo mapa Hlucký les...kdo zná ví o čem mluvím a kdo ne buďte rádi:). Výsledky našich zúčastněných nic moc a tak jediné plus je příspěvek Járy a Playboje do našeho vinného archívu:)) disk! děkujeme:)) Vy nás ,ale zásobujete pane Karfík:)). Tady jsou výsledky.
 • Štafety,sprint v Doksech..kam jsme v sobotu vyjeli jen tři (Čenda,Taďas,Filips) a z toho ještě já s Filipsem slušně nemocný,jsme nakonec i docela zvládli. Celkem pěkný štáfle v čistém lese a skalkách,jsme si ráno tak ňák v klidu oběhli a skončili na 26.místě,což nám stačilo na postup na mistrovství,takže úkol splněn. Odpoledne jsme běželi na hrázi Mácháče sprint. Šlo se na pětce v přilehlém lesíku plném kup a skalek,a v části obce Staré Splavy...pěkný. Aj jsme i vcelku slušně zaběhli. Filips byl v H21C na 19.místě čas 16:42...vítěz 15:19, Taďas tam něco nechal 36.místo(17:35) no a já 42.místo (17:47)jsem tam nenechal ani sekundu,ale s tím chrchlákem to holt moc netáhne,škoda no. Na nedělní štafety v Osinalicích(Kotlářka) jsme se s Filipsem vybodli a radši jeli domů marodit. No a tak si Taďas naverboval nové členy Hermelína a Piďina s kterejma to mimo soutěž oběh..pak to ňák i disknuli. Tady jsou výsledky ze soboty: štafety,sprint a tady štafety z neděle.!!!!! Tady jsou ještě ňáký fotky. !!!!
 • 8.9 new Čeká nás další nabitý víkend,takže letmé info: Mládež a stáří míří v neděli na kraják do Šedivin,kde jistě Dobruška nezklame a uspořádá další brutal kraják:).Jedete v neděli 8hod.Tady je stránka Dobrušky. No a nás tři (Čenda,Taďas,Filips) čekaj v sobotu ráno štafety v Břehyni,odpoledne A sprint u Mácháče (Doksy) a v neděli další štáfle v Osinalicích(Kotlářka). Jsem ještě ňákej špatnej,takže když se nevzchopím budu potřebovat náhradníka do štafet!Tady je stránka na sobotu a tady na neděli.
 • 5.9 new O víkendu se běželi Žeb.A,B a to krátká v Bratrouchově(Jil) a v neděli klasika u Milířů(Liberec). Jsem náhle ochořel:) takže jsem tam bohužel nebyl. No a tak jen krátce k výsledkům...v sobotu se nejvíc dařilo Taďasovi 1.místo v H21A, Jára S. byl v H16B na 2.místě, Karel 2.místo v H55B,mamina Gábina byla v D21C druhá a Jarda K. 3.místo v H50B. V neděli na dost dlouhé náročné klasice si nejlíp vedla Móňa Šmi. 1.místo v D16B a Karel který byl na 3.místě v H55B. Tady jsou výsledky ze soboty (mezičasy)a neděle (mezičasy). Tady ňáký fotky.
 • 2.9 new ..Novopacký přespolní běh zrušen!!! ..jak jistě víte,každoročně pořádáme druhou zářijovou neděli Memoriál Jardy Vágenknechta s centrem na sjezdovce. Letos jsme bohužel nuceni závod z technických důvodů zrušit. Sjezdovka se rozšiřuje a srovnává a tak nám bagrista Adamec:) rozoral shromaždiště i část tratí. Doufejme,že za rok bude vše v pořádku a proto nezbývá než Vás pozvat na další ročník.
 • 1.9 new hola,hola škola volá:))těšíte se?...nestíhám nestačím,takže na A,B jedem v sobotu v 10hod. Tu jsou stránky závodů: sobota (krátká JIL)...neděle (klasika VLI)....samoobsluha:)
 • 29.8 new Cena východních Čech..jakožto poslední letošní vícedenní závody byli opět parádní! Až mě je to trapný to tady furt chválit:) ,ale je fakt,že PHK nebylo co vytknout,skvělej terén a tratě, dobré mapy..prostě další super OB víkend.Snad jen tu večerní kalbu mohli líp zařídit...všechno jde,když se chce..jen je to potřeba oddělit,aby to starce nerušilo:)...kultůra k OB prostě patří..proto nemůžu udělit plný počet hvězdiček:))..a pak taky,když to člověk nevyskáče,zákonitě se to projeví někde jinde..což se zřejmě povedlo...já teda spal jako beránek:) a naši NP sousedi nás rozhodně nerušili ! Ale zpět ke sportu. V pátek byla krátká,v sobotu zkrácená s pidi motejlem...odpolko moc pěknej sprintík a v neděli dostihová zkrácená trať. Jsem proto zrušit handicap,páč ve vlaku se můžu projet doma..a přitom to mohla bejt tak pěkná etapa. No a jak jsme si vedli? Začneme od těch nejlepších: závody se mě celkem povedly:)))..né dobrá tak od ženskejch: Móňa Šmi byla v D16B na 21.místě,lemra Iva 13.místo(D21A)spokojená?:))), Eva 6.místo,Jiřka 7.místo,Jana závěrové:) 12.místo..vše D45B. No a chlapáci:) Vojta s Kubou na 6. a 9. místě (H10C),Radek 37.a Playboy 48.místo (H16B) ,Marťan 21.místo, Baron disk.(H21B),Honza 18.místo v H45B, Jarda 8.místo v H50B, Karel 3.místo v H55 no a ta elita na konec: Taďas 19.místo,Čenda 24.místo,Filips 25.místo..Tedík nás v neděli trošku přejel no:(..jsme šli před ním:) totik H21E. V elitě byla,ale skoro komplet špička ČR,tak to s náma zas tak zlý není. Tady jsou výsledky. Fotogalerie je trochu vostřejší,takže jen na požádání na můj email ukážu inteligentním lidem do 30let:)) cestu. ...kurňa 0:40..to jen aby jste viděli jak já chudák tady do noci dřu:)
 • 24.8 new ..času je ukrutně málo,tak bleskově Cena Vých. Čech...Horní Dehtov..louka stejná jak bylo MČR na krátký...pátek E1 middle start 15:00,sobota E2..zkrácená 9:30,E3 sprint 16:30 neděle E4 middle 9:30...tady je stránka závodu ...Jedeme v pátek 11:30 pro holky a Radka zajedem..zbytek u Stránskejch.
 • 22.8 new Mám tu kupu fotek z dovolených!
 • Taďase,jenž byl na Kavkaze,kde dobýval Elbrus 5642m
 • Karla jenž byl s maminou, Vláďou a Bárou v Dolomitech,kde šplhali po ferátkách.
 • 22.8 new ..Pěkné prázdniny 2005 = pěkné závody! Pořádálé z Turnova nám připravili další krásnej víkend plnej velkejch kopců a skal. Mapa sice místy ještě ňáky mouchy má,ale skály jsou zmapovány myslim dobře..k tomu cekem pěkný tratě (alespoň teda H21E) kde byli místy docela dobrý volby postupu. Počasí až na večerní průtrž taky přálo...dusno,slunce,vedro..ideální do skal:)...takže jsme se vypotili kvalitně! A jak jsme si vedli? V celku dobře šel Karel v H55 kde skončil na 5.místě ..E1,E2,E3 (2,11,4místo). Já s Filipsem jsme šli elitu: Já na 14.místě etapy(29,15,11)...Filips mínu za mnou na 16.místě (19,20,21)..toť k H21E. Ydenek se jel jen vyspat ve stanu:),takže za něj běžela Déňa,kterou po 2.měsících nečinosti trať H21A moc nenadchla:))disk..viz kolabující foto:)) Móňa Píšovka v D21A disk(25,42,disk) jí bylo v neděli špatně tak šla radši houbařit...no a maminy Eva a Jana byli za sebou v D45 na 14 a 15 místě. Tady je stránka závodu kde jsou výsledky,mezičasy a maj tam aj kupu fotek.
 • new Jo jinak Kalibáni jsou z Kanady zpět a tady mi Jarda zaslal novou termínovku na podzimní část (.doc) tak se mrkněte co nás čeká....bude zase dole.
 • 18.8 new ..na řadě jsou Pěkné prázdniny 2005..aneb další víkend ve skalách. Kacanovy..koupaliště..kulturní dům:)všici znají.Takže jen letecky:v sobotu 2krátké,starty 9:45,15:30 obě na pětkách,neděle kratší klasika 1:10 000. Opět zákaz bot s hřeby!!! Jedem v sobotu v 7:30!!! startovky odd...kat .....stránka závodu.
 • 15.8 new Jičínské pětky ..opět luxusní! Konečně pořádný skály a mapařinka...sice už to je na Valečově trošku oběhaný,ale to vůbec nevadí..klidně bych si tam dal pětidenní. Krátký tratě na 40min ideální...nedělní zkrácená už byla o něco fyzicky náročnější a nohy dostaly myslim slušnej kouř,ale lezení ke skalám patří:)Jinak vše uspořádáno skvěle...jičínská klasická pohoda,super hudba,schromko aj traťě se mě líbili (H21A) ..stavěl Kála,Láďa. No mě se tam líbilo. Něco z našich úspěchů..respektive úspěchu:) ...Taďas 3.místo v H21A...má z toho Elbrusu asi ňák moc krvinek vrrr:((....jsme dostali na prdel:))..Filips šel taky celkem slušně 17.místo,Já 21. voko bere h...o body:))) Ydenek..disk! vyvrknutá ploutev...toť H21A.Tatík Karel v H55 taky vcelku dobře 4.místo ...jinak zbytek bída,lůza:),že to ani nemá cenu psát. Tady jsou výsledky...tady mezičasy. a něco málo fotek.
 • 11.9 new ..čekají nás Jičínské pětky na Valečově...tak jen pár informací: 3etapové závody..vše na mapapách 1:5000....v sobotu jsou 2etapy(2xkrátká) se starty v 10 a 16hod v neděli pak v 9:30h zkrácená. Jedeme v sobotu v 8:00 hod! Tatík tam nespí jede domů! My tam spíme ...louka pod hradem ....pozor! zákaz použití bot s kovovými hroty...tady je jičíská stránka...startovky kat..odd........Marťan tě naberem asi u Lorety.
 • 8.8 new 5denní Bohemia 2005 v Novém Boru jsou za námi ! Opět bylo vše za pořadatelství OK Jiskry Nový Bor perfekně připraveno. Vyžili jsme se dokonale jak sportovně tak kulturně..prostě další pěkný závody.Jen ty brzký starty byli trošku nechutný...vstávat 3h předem aby člověk mohl přejet busem bylo dost otravný...jinak vše v poho. Vlastně ne!!! jedno velký mínus!!! ...ošlehnout od nás název mapy pro pivní štafety (Malá opička) je hnusné plagiátorství a opravdu nechutný čin:)))...kterýž to jako spoluautor naší super mapy z MČR nemůžu skousnout!!!! :) ..jo jinak pivní štáfle dobrý..vyhráli(Lála,Nor Itävuo Pekka,Mrazák) No a naše výsledky: Móňa D16A 9.místo ..výsledky etap E1-5(24,14,10,6,1)...tý vado Moni tys vyhrála pátou etapu!..tomu řikám zlepšení!:)... Radek H16A 36.místo(40,28,37,39,21)...Jára H16A disk (druhá flaška!!! :)) (17,26,24,disk,12).... Marťan H21B 51.místo (32,75,68,51,74)...Ydenek H21B 17.místo (10,19,24,14,41)...Ivanka D21A si sřihla jen 2.etapy,ale zato slušně E2,E4(3,5)..a nakonec já Čenda H21A 13.místo (7,17,22,5,27)...jsem se v E5 propadnul o 7.míst :)). Jsme se bohužel večer (my starší) ještě jednou rozhodli podpořit královnu opic:)))...a výsledek se dostavil...nu což! Tady jsou výsledky...je tam i kupa fotek.
 • 27.7 new 5denní Bohemiha ..se blíží,takže pár informací: pořádá Nový Bor ve svém centru...tady je jejich stránka závodu...tady odd. startovka....tu pokyny ...pojedeme v úterý ve 14:30 (pro vás přijedem)...je nás šest tak ještě uvidíme čím...chtěli jsme malým autem ,ale budem muset holt asi bílým korábem.... stany si vemte každej sám nebo se dohodněte(velkej neberem)...vařič beru jen malej...jestli chcete vařit tak si vemte ešus...auto je od schomka daleko tak si neberte píčoviny...je tam koupálko...na etapy se jezdí busem...hospa na místě....no a to by mohlo stačit.
 • 23.7 new Korsika 2005 ... tak jsme se Vám moji milí vrátili ve zdraví z naší dovolenky po Korsice. Šli jsme (Čenda,Filips,Ydenek) přechod hor asi poloviny trasy GR20 tak 80km od Calenzany po Tattone. No a tady se můžete mrknout na fotečky. Bylo to supr...kopce,vedro,pohoda,krása,dřina ...prostě dovolenka ze který se budeme chvíli vzpamatovávat:). ....Jo a ku příležitosti našeho vyhladovění a vysušení pořádáme dnes u nás asi od 20:00 opejkací chlastací masovou žranici. Takže kdo chcete přijďte....nápoje a dobroty všeho druhu vítány:).
 • 10.7 new Bárt a Petra Macháčkovi ...akce se povedla,jsou svoji..fakt pěkný.Tady jsou slíbené fotečky.
 • 7.7 new Česká Kanada 2005 na Zvůli.. tak první vícedenní jsou za námi. Času mám ukrutně málo,takže asi tak: les moc pěknej,mapy dobrý i když to místy taky moc nehrálo,tratě dobrý..občas ale zbytečně jednoduchý (H21E) jinak vše klapalo..skvělý zázemí ..počasí trošku zlobilo,ale tak jsou různá zařízení kde se to dalo přežít:)..no .prostě pěkný závody. Výsledky si můsíte najít sami. Myslím,ale že to až na některé vyjímky:) nebylo tak zlý. Tady jsou ňáký fotěčky...jinak Ydenek disk= první vlašťovka:) flaška! ...ještě dodám,že to tady nejspíš na 14 dní chcípne,páč v pondělí míříme na Korsiku (Čenda,Filips,Ydenek)... Taďas jede dobývat Elbrus... Kalibáni letěj do Kanady....atd.. mládež tábory, Bobři a ostatní havěť :)...ještě jsem možná seknu ňákej přehled vícedenních.
 • new Jinak by jste měli vědět,že se v sobotu Bárt s Petrou berou....k jejichž soužití přejem hodně štěstí...ostatně pojedeme popřát...zdokumentujeme!
 • 27.6 new ..další náročný víkend je za námi! 7. kolo VčP v České Rybné + vysilující posilující brigoška na Bártově baráku + prochlastaná nedělní noc a přímý nástup ráno v pět do práce:) ..dali fakt zabrat! No takže jen krátce nebo u toho usnu....Kraják: Vamberk...no coment!.. klasika no ..sračky..dlouhý...krpály..vedro...jo a sračky:)...né zas tak strašný to nebylo měli pěkný schromko..kuřat pro celou vesnici,jedno zacyklený cd AC/DC toť plus! Aj ta trať nebyla tak zlá..místy byli i docela pěkný volby postupu (H21C). Dobře šel Radek 2.místo v H16C ...Playboji ..cha:)..slušný! Eva 3.místo v D45C, Taďas 2.místo H21C. Tady jsou výsledky....mezičasy. No a tady foto průřez víkendem..fotil Filips!
 • 20.6 new ..MČR krátká trať .. O víkendu proběhlo v Zubří Mistrovství ČR na krátké trati za pořádání Nového Města na Moravě a musim říct,že se celkem povedlo. Ač to zprvu nevypadalo na moc zajímavý les,tak stavitelé postavili pěkné těžké tratě kde se dalo udělat spousty chyb. Běželo se v poměrně dobře průběžném lese plném zákeřných vodotečí a hustníku kde to chtělo dávat dost pozor a hlídat směr. (ukázka prvních kontrol) Určitě časově pomohlo s někým jít,páč víc očí víc vidí a ve dvou se to pře jen lépe táhne:). Hlavní kategorie vyhráli Zdenča Stará (D21) a Martin Janata (H21) ,který porazil o 3sekundy Píchala. No a jak my? nic moc no..v sobotu jsme já s Taďasem postoupili do finále B i když to šlo v pohodě do áčka..jeden 2.5 minutovej zásek a je to no,ale spokojen:). Filips šel po chybkách do C..Iva taky do D21C..Móňa do D16C .... Jára do H16B...Radek do H16D..Jiřka do D50A..Jarda z 3.místa do H50A a Karel do H55A.......Nedělní finále už bylo horší: ..celkem dobře šel Taďas který skončil v H21B na 6.místě..Karel si vyběh slušný 5.místo v H55A..já to na dvou kontrolách dost česal,takže nic. ..Radek alespoň vyhrál H16D...Filips si v céčkách taky vyběh ňáký bodíky,jinak jsme po většinou pátrali no. Tady je stránka závodu....tady výsledky a tu ještě hromada fotek...které nafotili: Déňa doběh,Filips u cíle a já vyhláško.
 • 17.6 new Tady jsou výsledky 4. závodu PLŽ - BRTEV 16.6.2005.
 • 15.6 new Jinak ve čtvrtek pořádáme na Opici Podkrkonošskou ligu žactva a o víkendu nás čeká asi nejdůležitější závod jarní části MČR na krátké trati,které pořádá Nové Město na Moravě. Pro bližší informace musíte k Béďovi (neni čas no) nebo na stránku závodu. Tady je startovka na stažení(zip).
 • 15.6 new Tady jsou výsledky ze včerejšího tréninku.
 • 13.6 new ..dalšími pěknými zádody pokračovali Žeb.B . Oba závody se po všech stránkách vcelku povedli..(alespoň mě se teda líbili)..sem to pro změnu nepo..tak si nemůžu stěžovat :) Kategorie byli však díky áčkařům aj eliťákům dost silně obsazené,takže nebylo zrovna jednoduchý se nějak líp umístit. No tady se na své výkony mrkněte: Sobota krátká..výsledky..mezičasy --- Nedělní klasika výsledky..mezičasy. Fotografové selhali,takže nic:)...sakra ty ýčka jsou ňáký divný...lingvista se asi zmrcne:)
 • 8.6 new O víkendu jsou další Béčka...a to v sobotu krátká v Mílovech...pořádá Chrast a v neděli klasika ve Ždáru nad Sázavou..pořádá Žďár. Beží se v čistém horském lese s nad. výškou 600-800m...krátká: šutry,kamenný pole,kopce..mapa 1:10000 ...Klasika: mírnější bez kamenů,komunikace,vodoteče ..mapa: 1:15000
 • new Tady je ještě pár fotek od Šárky ze štafet na Kateřině.
 • 6.6 new Třebíčské MČR ve sprintu..se nám moc nevyvedlo. Taďasovi se bohužel v židovském ghettu natolik líbilo,že si oběhl celou čtvrť,což se podepsalo na jeho neočekávaném výsledku..55.posledním místě (H21). Zachránit čest našeho oddílu už tedy mohl pouze tatík,který za silného deště odstartoval svůj první sprint rovnou z pizzerie na start a druhý po zmoklých krásách Třebíče. Na mapu prej sice moc neviděl,ale i tak s toho bylo slušný 10.místo v H55 s 2minutovou ztrátou. Jinak kdo běžel,si závod většinou díky tratím a terénu pochvaloval,divácky už to bylo horší. Rozvleklost závodu byla asi největší potíž. Courat 7hodin po městě aniž by si moh člověk zaběhnout je fakt vopruz. Čekal jsem taky trochu větší show,prostě tam chyběl Béďa za mikrofonem kterej to dokáže oživit a víc to baví. Jinak tady je stránka závodu s výsledky a určitě se tam taky mrkněte na mapy se zakreslenejma postupama,je to docela zajímavý. Tady je ještě kupa fotek.
 • new Žebříčky A,B v Rohozné...jenž v neděli pokračovali krátkou tratí,byli fakt pěkný. Schromaždiště na louce se vším všudy,pěkný tratě a les,dobrá mapa,závěrečnej ťukec z kopce = skvělý závody. Od nás se dařilo Déňě,která byla v D16B druhá. Dobře šel i Taďas v elitě (25.místo). Tady je jihlavská stránka závodu s výsledky a hromadou fotek.