8.října 2005 budeme pořádat kraják na Opičce
.::ARCHIV::.
 • 23.6 new V sobotu nás čeká poslední závod jarní části 7. kolo VčP v České Rybné. Pořádá Vamberk na mapě Kletná. Tady jsou startovky kat...odd ......pokyny...parametry traťí. Jedeme v 7:30!
 • 20.6 new ..MČR krátká trať .. O víkendu proběhlo v Zubří Mistrovství ČR na krátké trati za pořádání Nového Města na Moravě a musim říct,že se celkem povedlo. Ač to zprvu nevypadalo na moc zajímavý les,tak stavitelé postavili pěkné těžké tratě kde se dalo udělat spousty chyb. Běželo se v poměrně dobře průběžném lese plném zákeřných vodotečí a hustníku kde to chtělo dávat dost pozor a hlídat směr. (ukázka prvních kontrol) Určitě časově pomohlo s někým jít,páč víc očí víc vidí a ve dvou se to pře jen lépe táhne:). Hlavní kategorie vyhráli Zdenča Stará (D21) a Martin Janata (H21) ,který porazil o 3sekundy Píchala. No a jak my? nic moc no..v sobotu jsme já s Taďasem postoupili do finále B i když to šlo v pohodě do áčka..jeden 2.5 minutovej zásek a je to no,ale spokojen:). Filips šel po chybkách do C..Iva taky do D21C..Móňa do D16C .... Jára do H16B...Radek do H16D..Jiřka do D50A..Jarda z 3.místa do H50A a Karel do H55A.......Nedělní finále už bylo horší: ..celkem dobře šel Taďas který skončil v H21B na 6.místě..Karel si vyběh slušný 5.místo v H55A..já to na dvou kontrolách dost česal,takže nic. ..Radek alespoň vyhrál H16D...Filips si v céčkách taky vyběh ňáký bodíky,jinak jsme po většinou pátrali no. Tady je stránka závodu....tady výsledky a tu ještě hromada fotek...které nafotili: Déňa doběh,Filips u cíle a já vyhláško.
 • 17.6 new Tady jsou výsledky 4. závodu PLŽ - BRTEV 16.6.2005.
 • 15.6 new Jinak ve čtvrtek pořádáme na Opici Podkrkonošskou ligu žactva a o víkendu nás čeká asi nejdůležitější závod jarní části MČR na krátké trati,které pořádá Nové Město na Moravě. Pro bližší informace musíte k Béďovi (neni čas no) nebo na stránku závodu. Tady je startovka na stažení(zip).
 • 15.6 new Tady jsou výsledky ze včerejšího tréninku.
 • 13.6 new ..dalšími pěknými zádody pokračovali Žeb.B . Oba závody se po všech stránkách vcelku povedli..(alespoň mě se teda líbili)..sem to pro změnu nepo..tak si nemůžu stěžovat :) Kategorie byli však díky áčkařům aj eliťákům dost silně obsazené,takže nebylo zrovna jednoduchý se nějak líp umístit. No tady se na své výkony mrkněte: Sobota krátká..výsledky..mezičasy --- Nedělní klasika výsledky..mezičasy. Fotografové selhali,takže nic:)...sakra ty ýčka jsou ňáký divný...lingvista se asi zmrcne:)
 • 8.6 new O víkendu jsou další Béčka...a to v sobotu krátká v Mílovech...pořádá Chrast a v neděli klasika ve Ždáru nad Sázavou..pořádá Žďár. Beží se v čistém horském lese s nad. výškou 600-800m...krátká: šutry,kamenný pole,kopce..mapa 1:10000 ...Klasika: mírnější bez kamenů,komunikace,vodoteče ..mapa: 1:15000
 • new Tady je ještě pár fotek od Šárky ze štafet na Kateřině.
 • 6.6 new Třebíčské MČR ve sprintu..se nám moc nevyvedlo. Taďasovi se bohužel v židovském ghettu natolik líbilo,že si oběhl celou čtvrť,což se podepsalo na jeho neočekávaném výsledku..55.posledním místě (H21). Zachránit čest našeho oddílu už tedy mohl pouze tatík,který za silného deště odstartoval svůj první sprint rovnou z pizzerie na start a druhý po zmoklých krásách Třebíče. Na mapu prej sice moc neviděl,ale i tak s toho bylo slušný 10.místo v H55 s 2minutovou ztrátou. Jinak kdo běžel,si závod většinou díky tratím a terénu pochvaloval,divácky už to bylo horší. Rozvleklost závodu byla asi největší potíž. Courat 7hodin po městě aniž by si moh člověk zaběhnout je fakt vopruz. Čekal jsem taky trochu větší show,prostě tam chyběl Béďa za mikrofonem kterej to dokáže oživit a víc to baví. Jinak tady je stránka závodu s výsledky a určitě se tam taky mrkněte na mapy se zakreslenejma postupama,je to docela zajímavý. Tady je ještě kupa fotek.
 • new Žebříčky A,B v Rohozné...jenž v neděli pokračovali krátkou tratí,byli fakt pěkný. Schromaždiště na louce se vším všudy,pěkný tratě a les,dobrá mapa,závěrečnej ťukec z kopce = skvělý závody. Od nás se dařilo Déňě,která byla v D16B druhá. Dobře šel i Taďas v elitě (25.místo). Tady je jihlavská stránka závodu s výsledky a hromadou fotek.
 • 2.6 new V sobotu pořádá OOBTřebíč MČR ve sprintu,kam jedeme z větší části bohužel jen jako diváci. Startovat může pouze Taďas (H21) a Karel (H55). Běží se v historické části města v židovském ghettu a přilehlém lesoparku. Tady je stránka závodu. V neděli pokračují v Rohozné žebříčky A,B krátkou tratí. Pořádá Jihlava a vypadá to,že nás čeká celkem zajímavý terén se spoustou šutrů. Tady je stránka závodu....startovky kat...odd.
 • 30.5 new Béčka v Rakovicích ..v sobotu se běželo v hezkém terénu se spoustou kamenů a hustníků a tak z toho byla celkem pěkná,těžká krátká trať. Panovalo dost nechutný vedro,takže vítězili spíš saharský typy s velbloudími hrby na zádech. Na výsledku se určitě podepsal i startovní čas,páč v lese bylo i dost trávy a humusu,kde už ke konci byli celkem slušný dálnice a pak ta mapa byla místy taky ňáká divná. Přišlo mě,že na mapě bylo vše o dost výraznější než ve skutečnosti,ale budiž no možná že jsem jen blouznil z toho vedra:). Jinak pořadatelsky vše klapalo,toť pohoda. Nedělní klasika už byla horší prostě typická pražská prasecká klasika 15,2km přetáhlá (H21B) o 15min ,což jistě v tom úmorném vedru všechny potěšilo .Vítězný čas 98min je na béčka dost brutální,chudáci normální béčkaři měli pěknej výlet:) Jsem byl s časem 118min v polovině. Co jsem slyšel tak áčka byli ještě horší..Taďas tam byl asi 142min...vítěz Píchal 107min. Stavitelé trošku zmagořily no. Žádnej větší úspěch jsme nezaznamenali snad jen sobotní 4.místo Móňi v D16B. Tady jsou výsledky béček ...tady výsledky áček.
 • 26.5 new O víkendu jsou další ŽebA,B ..my poctíme svou účastí béčka v Rakovicích,což je víska někde asi 20km nad Pískem....přesně tady. Taďas jede na áčka do Vojtíšova. Béčka pořádá OK 24 Praha a to v sobotu krátkou trať a v neděli klasiku. Tady je jejich chudá a ošklivá stránka závodu , kde si spíš vyberete koupelnu:) než něco nezjistíte. Takže tady je pár odkazů...rozpis...Parametry tratí sobota, neděle...Startovky: sobota odd..kat-- neděle odd..kat.
 • 23.5 new Oblastní mistrovství se líbilo... na Kateřině je prostě vždycky pěkně. Pořádal Jičín,jenž vše opět zvládl s profesionalitou jim vlastní. Neznám jinej oddíl kterej upeče závody skoro ze dne na den a navíc úplně v klidu a pohodě. ..alespoň mě to tak přijde.To bych chtěl u nás někdy zažít :) Sobotní klasika byla z větší části hodně letecká takže to chtělo dost valit,což se někomu dařilo někomu ne.Taďasovi se to dařilo páč byl v H21C čtvrtej. Mě se zdálo,že valim,valim a pak jsem zjistil,že Lála valil o 15minut rychlejc :-))...sakra. Jarda K valil a opět vyhrál v H50. Slušně šli i Jára s Déňou..5.místa. Večer se běžel ještě noční,kde byla Déňa druhá v D16 a vysmahla si i Radka s Playbojem.Taďas byl druhej v H21. Na nedělní štafety jsme sestavili 3 teamy: H21( Tadas,Čenda,Ydenek)...D18 (Móňa,Ivča(SJC),Déňa).....H18 (Radek,Playboy,Jára) a nějak nás opustilo štěstí.Taďas doběh až třetí:)..já jsem si na 6min vyběh z mapy:),Ydenek šel normálně:)...takže 8 místo. Déňe s Móňou se taky moc nedařilo...7místo. No a kluci disk,páč Jára vynechal kontrolu.Jsme se na to ňák špatně vyspali. Za to mužou ty pávy..mrchy uřvaný:) ..no tady jsou výsledky a tady fotečky.
 • 20.5 new O víkendu nás na Kateřině čeká Mistrovství oblasti a to v sobotu klasika a v neděli štafety. Tady je jičínská stránka. Spíme nejspíš tam a jedem...po bojkotu 8 hodiny v 8:30!!!
 • 16.5 new 6.kraják v Albrechticích (STS Chvojkovice Brod) ..se vcelku líbil,prostě takovej pohodovej pouťák:).Vše zdá se klapalo jak mělo,dobrá hudba,tratě,teplo....zřejmně slušnej oddíl no. Jo a pochvalu kuchaři za párečky! Koho totiž už odradila jejich odporná barva...tak věřte,že i tak chutnaly. V H21C (jenž mimochodem byli na céčka dost dlouhý) byl druhej Taďas a Jiřka obsadila 3.místo v D45C. Tady jsou výsledky a mezičasy.
 • ..Mistři!..Mistři!. Mistři! Česko-Kanada 3:0 nářez ..no docela dobrá hokejová sezóna..:)
 • 11.5 new Tady se můžete mrknout na Gábinina malýho .Matese.
 • Jinak v sobotu nás čeká další kraják v Albrechticích. Mapa: Suté břehy 1: 15 000 stav jaro 2005 Terén: rovinatý až mírně zvlněný s hustou sítí cest, středně průběžný...ještě upozornění,že šrafování na mapě značí místo kde vás vopíchaj včely. (toť pro Marťana a Ydenka :)..to jsou takový zběrači žihadel) Tady jsou pokyny a parametry traťí... startovky budou na stránce Vých. oblasti.
 • 9.5 new Na sedmého máje..zima zkurvená je...tato trefná pranostika:) dokonale vystihuje právě proběhlá Áčka,Béčka v Horním Slavkově.Počasí bylo totiž asi jediné co pokazilo tyto jinak pěkné závody. Běželo se v mapově i fyzicky velmi náročném terénu s množstvím hustníků,bažin a kopců,takže o zábavu bylo postaráno.Musím pochválit i pěkné přesné mapy,páč tohle se asi moc dobře nemapuje... vynadat za dlouhé tratě..fuj:) dvě klasiky 13,5km...brrr i když to bude asi záležitost mé fyzičky..no nic. Sobotní závod jenž se dobíhal v dešti se asi nejlépe povedl holkám. Déňa vyhrála v D16B a o 18sek za ní se umístila Móňa na 3.místě. V H50B Jarda obsadil 2.místo.Večer se svinské počasí ještě zhoršilo..poryvy větru s deštěm a sněhem...paráda a jelikož jsme jako jedni z mála drsňáků spali na shromaždišti,tak jsme trávili celý večer v hospodě...ladili formu. Noc jsme strávili ve vrchlabském tunelu...což se ukázalo jako dobrá volba,páč to odnesli jen dvě tyčky. Tady se pro zajímavost můžete mrknout na novou kolekci tunelových stanů do nepohody. V neděli ráno ještě občas chumelilo,chvíli svítilo slunce..kosa byla ,ale už bylo dobře. Dařilo se opět holkám v D16B... Denča 1.místo,Móňa 2.místo no rutina od vítězství k vítězství... Ivanka světe div se.. 3.místo v D21B ..kde se to vzalo:) ? ...Tady ještě pár foteček...a tady výsledky.
 • 5.5 new O víkendu jsou v Horním Slavkově (což je tady) první žebříčky A,B. V sobotu i v neděli bude klasika v asi dost náročném terénu...krpály..bažiny..zelenej humus..a tak. Už se těším.. na tu turistiku:))).Pořádá Sokolov a Ekonom Praha. Tady je stránka závodů,kde je vše potřebné,včetně ukázek map. Jedeme v sobotu v 7:00h! ..spíme tam,takže karošky spacáky sebou!
 • Jinak jsme se minulý víkend velice pěkně soustředili s Jičínem v Radvanicích na Závoře, odkaď jsme si odskočili na Náchodskej kraják na Lotranda,kde byly taky pěkný kopečky,takže pocity má každej svoje:)...mě se to celkem líbilo,teda až na tu nezakreslenou chytající oplocenku. V H21C vyhrál suveréně Taďas o 6.minut a v H35C byl Jarda K. na 3.místě. Tady jsou výsledky a mezičasy.
 • 25.4.new Tak už mě net fachčí jak má a já se zas konečně dostanu na stránky. Takže tady je malé ohlédnutí za dvěma uplynulými krajáky. Minulý víkend se běžel celkem pěknej kraják v Krásném,jenž pořádali Pardubice. Mapa teda místy stála za...h,ale jinak to docela šlo. V H21C vyhrál simulant :) Filips jenž předstírá zranění kolene..což už mu příště nesežereme:) dvě míny za ním pak na 3.místě skončil Tadeáš.Tady jsou výsledky.O týden zpět byl 3.kráják v Javornici,který pořádal Rychnov. Bylo krásně teplo,pěknej les,dobrý schromko ,takže zatím asi nejhezčí závody co byli....pivečko,fotbálek,pohoda....takže jsme odjeli skoro pozdějc než pořadatelé. Opět jsme zaznamenali pár našich úspěchů! V D16C byla Móňa Šmidr. třetí,v H35C vyhrál Jarda,v H21C byl Taďas druhej a Filips třetí,které porazil pouze výtržník:) Karlos. Sestup z A do C jim zřejmě svědčí! Pochválit musím rovněž pořadatele,jenž mě navzdory mému 7.místu vyhlásili třetí! ..uďáli jste mi radost:). ..nu což .."nemá talent" :-) . Tady jsou jen mezičasy . výsledky jim nefachčej.
 • 14.4.new V sobotu je další kraják v Javornici,pořádá Rychnov. Tady je jejich stránka...startovky odd.......kat ....délky tratí
 • 12.4 new Tak konečně je trošku čas....od hokeje je na chvíli pokoj,takže lehce k výsledkům z bahnitého krajáku v Kobylicích. Koukám,koukám divím se,žasnu:) ,že Jára Stuchla zahájil sezónu vítězstvím v Hl6C.Jarda K. pak obsadil 3.místo v H35C...čímž ovšem naše úspěchy končí a navazuje zoufalství a beznaděj v čele se mnou:). Je na čase s tím něco dělat! a jelikož prudký nárůst formy se nedá očekávat:),tak potupně sestupujeme z H21A do nižší ligy C. Čehož se ostatně zalekl Ydenek jenž svými výkony v céčkách rovněž směřuje do baráže a vyhrožoval zbabělým útěkem do pralesní ligy D :-)........nuž co dělat,tady se můžete na tu bídu merknout....výsledky...mezičasy.
 • 10.4 new .%.Mistři!..Mistři!. Mistři!..Pardubice!!!!!!!! 4:0!!! JJJ...nyní můžete v klidu zemřít......dobrá hláška :-)
 • 7.4 new V sobotu je další kraják v Kobylicích..pořádá PHK...tady je jejich stránka....
 • 30.3 new !!!! Gábině se včera narodil malej Matýsek 2,9 kg 49cm ...gratulujeme!.....což je první oddílový přírůstek naší generace....kdo bude další??J...toť veselé téma nové ankety:-)