9.října 2004 jsme pořádali 11.závod Východočeského poháru :::VÝSLEDKY..mezičasy::
.::ARCHIV::.
 • 30.3 new O víkendu nás konečně ,jak ostatně vyplynulo z ankety:) čekaj první závody! ...a to kraják s centrem na Biřičce. Pořádá Slávie Hradec na jejichž stránce najdete vše potřebné...pokyny ...startovka odd....kat...
 • 28.3 new Velikonoce jsme si užívali opět na horách...tady jsou fotečky.
 • 15.3 new ..Jarní Pohár...zrušen!!!! ..to vypadá,že nám sezóna jen tak nezačne.Tentokrát je zase moc vody! Tady si mužete přečíst podrobnosti.........dole je nová anketa :-)
 • 7.3 new ....obávaná K70VNNN si i letos vyžádala své oběti! Jubilejní fucking wetter 50.ročník se opravdu vydařil. Neděle ráno,teplota -10°C se silným větrem,sněhovými jazyky a tupým přemrzlým nejedoucím sněhem udělali své. Náš nadějný team ve složení Taďas, Filips, Jára V., Ludva a Kála ukončil svůj závod,už na Bufetě a to hlavně díky Járovi,který správně(trošku nečekaně)posoudil situaci,že pokračovat v takový sibiři nebude a vydal se směr Bufet :-) .....kde mu všichni poděkovali.." to zaplatíš...,s tebou,už nejedu...t y seš kurva :-)...atd "..což byla docela sranda :-) ...následovalo pošlapání čísla...verbování nového člena...odmítnutí...ztráta motivace...sežrání našich zásob na občerstvovačku...Filips,kterej byl nakřapanej rád zůstal.....a po půl hodině následné rozhodnutí,že to objedou ve třech. Což se nakonec ukázalo jako silácký srandovní gesto,páč vylezli ven,kde je ošlehl severní vítr a za 2minuty byli Taďas s Kálou zpátky:-) Takže jedinej drsnej zůstal Ludva,kterej to celý objel sám,za což mu patří obdiv. Nakonec však na Járu ani nikdo nasranej nebyl,protože počasí bylo fakt brutálně hnusný,což si ostatně užili i všichni občerstvovači (na Bufetě jsme s Ydenkem vykosli fakt obstojně) a tak všichni byli rádi,že sjeli zpátky do vyhřátý chaty.Iva která jela 50km to s holkama z Jičína taky zapíchla. Míla v pohodě objel padesátku s náchodákama (5:43) a tak jediný úspěch zaznamenal Jarda K ,který se přifařil k ..teamu x:-)... a obsadil % 2.místo na 25km. Tady najdete výsledky a tady ňáký fotečky.
 • 2.3 new Tady je nová Termínovka na jaro,léto 2005 od Jardy.....bude opět celoročně ve spodní části novinek.
 • 28.2 new V neděli se jedeT50.ročník Krkonošské sedmdesátky. Od nás se tentokrát zúčastní pouze jeden team ve složení Taďas, Filips, Jára V., Ludva a Kála....mládí vpřed! Zbytek oddílu se rozhodl podřídit vše úspěchu našeho jediného železa v ohni a bude zajišťovat kvalitní servis po celé trati. Letos je taky opět změna trati,jenž už nevede od Bufetu na Lišku,ale dolů na Dvorskou. Tady je stránka závodu ,kde můžete vše potřebné naštudovat. ... ještě ...teď jsem se tam dočetl,že nejsou povoleny vlastní občerstvovačky,jinak disk J...no pánové hodně štěstí NNN
 • 17.2 new ...mám tu jeden zajímavej inzerát pro dámy,který mě zaslala naše starostlivá Ivanka.....no Ivi je vidět kde surfuješ...že by seznamka? :-)))
 • 13.2 new Loby na Šumavě...naštěstí skončil další lobařský víkend,který jsme protrpěli na Lipně. Do sobotní klasiky se nikomu moc nechtělo,páč lilo jako z konve,fučelo a byla zima. Jarýn,který nastoupil do 17km dlouhého závodu (H21A),byl v lese 176 minut a dojel s úsměvem v cíli na 33.místě. Taďas i po malé nehodě se stromem,kde potkal břízu :-) a zrušil svůj mapník, v H21B vyhrál. Dařilo se i Jardovi K ,který skočil za ním na 3.místě. Nedělní krátká trať proběhla za velké fujavice,ale úsměv si přinesl z lesa skoro každý. Taďas v H21B opět vyhrál,takže měl v celku úspěšný víkend. Tady jsou výsledky.....Denča
 • 8.2 new Ještě Marcialonga..Po minulé sezoně jsme se rozhodli podívat se na jiný závod Worldloppetu a tak jsme 28.2.2005 ve složení já (Karel) s Janou,Míla Tauchman s Jitkou a hradečtí Běhounovi s Pavlem Štěpánem ve 3 ráno vyrazili směr Rozvadov,Mnichov,Insbruck,Bolsano a Cavalese,kde je cíl a prezentace 32.ročníku MARCIALONGY..závodu na 70km klasicky. Jen tak mimochodem jsme si před Mnichovem nechali opravit brzdy za pouhých 320 eur. Spíme v Soraze v penzionu Heidi asi 3km od Moeny,kde se startuje. Trať vede nádherným údolím Dolomitů proti proudu řeky,až do Canazei,kde se obrací a pokračuje zpátky po údolí přes Moenu až do Moliny,kde je opět obrátka 4km údolím zpět,kde nás čeká 3km závěrečného prudkého stoupání do cíle v Cavalese. V sobotu jsme si část tratě projeli a v neděli jsme stáli na startu. Teplota -16°C naprosté azuro,,ranní slunce oblizovalo skalnaté vrcholky,trať naprosto perfektně upravená,technické zabezpečení dokonalé,prostě nemělo to chybu! Na Jizerce se mají hodně co učit. A výsledky: Míla perfektní 691.místo čas 4h:18min,já s lehkou chřipkou 1504.místo čas 5:48,Štěpán 2194.místo čas 5:48 a Běhouni spolu 2690.místo čas 6:28. Na prvního Řezáče (3:00h) jsme prostě neměli. Tři hodiny po dojezdu jsme skočili do auta a frčeli 900km domů. Ve 4:15 jsem byli doma. Super zájezd ,ale krátkej.
  Karel
 • 7.2 new Loby v Trutnově..pro nás skončili trošku nepovedeně! Pan Tadeáš..náš největší kůň=vůl :-)disknul tři mouchy jednou ranou ..sebe,Jardu K. a pana X no a naše nejzkušenější závodnice zklamala,už u map :-)..Filips se po vypuštění jedné kontroly ze závodu propadl z pěkného druhého místa na překrásnou smolnou bramborovou pozici a Playboy před startem nevydržel zimu a polil se horkým čajem....sem mu trochu pomohla :-) Na nedělních štafetách se,už nic kuriózního nestalo a obě naše štafety dojeli bez disku! ....psala Denča .....k čemuž ji moc moc děkuju :-) vemte si z ní příklad!!!...ještě dodám(sem tu vyluštil),že Déňa to ňák brutálně zasekla na jedničku,čož poté stvrdila lavorem :-)...Tady je stránka závodu s výsledky!
 • 2.2 new O víkendu nás čekají další dva Loby v Trutnově na Bojišti a to v sobotu klasika a v neděli štafety.Tady je stránka závodu. Jinak minulý víkend se naši vetoši (Nováci,Tauchmani,Běhouni) zúčastnili dálkového italského běhu Marcialonga na 70km klasicky.Míla skončil na 691.místě 4h:18min,Karel 1504.místo 5:08,Běhouni 2691.místo 6:28....vyhrál ho mimochodem náš Stanislav Řezáč 3:00h.Tady je stránka závodu a výsledky a tady ňáký fotečky. --- Výzva...jelikož se díky mé přirozené lenosti zimních závodů neúčastním a jinak se lautr h...o děje :-)..tak by jste sem Vy aktivnější v rámci oživení těchto stránek mohli občas ňákou super novinku či hodnocení závodů napsat,páč já vim pak prdlajs co se stalo....co vy na to?....Jak? jednoduše pošlete mě to emailem a já to sem bleskově seknu!!! .... tak se těším :-) pište!!!! Čenda.
 • 10.1 new Tento víkend se naplno rozjela lyžařská závodní sezóna a to hned dvěma závody Loby na Benecku a Jizerskou padesátkou. Jelikož jsem se obou akcí takticky zdržel :-) ...(ladím formu)..takže jen stručně k výsledkům...Jizerku 50km jeli...na 239.místě Krize,436.Jarýn,836.Udr,1075.Karel a 1405.Páďule (v ženách 33.místo).....Míla jel 25Km..to na 20.místě...a zbytek nemám nervy hledat sorry no:) zkuste to tady..výsledky JZ 50 ...jinak Ivanka si prej natáhla vazy a tatík zlomil obě hole :-)....a to se vyplatí! LOBY..ze sobotní klasiky máme jediný úspěch a to 3.místo Taďase v H21B a v neděli na krátké trati vyhrál Jarda K. v H21B a hned za ním Filips na 2.místě. Ostatní výsledky najdete tady sobota...neděle.
 • 5.1 new O víkendu nás čekaj první LOBy,které byly kvůli sněhu,nouzově přesunuty na Benecko. V sobotu se jede klasika a v neděli krátká. Závody pořádá OK Jilemnice...tady je stránka závodu,kde se do čtvrtka rozsekne jestli budou nebo nebudou. Jinak nám začal novej rok,takže tady je kalendář všech závodů na rok 2005 ..bude po celý rok opět dole na této stránce. Tady je ještě info o hlavních závodech.
 • 2.1 new Silvestr jsme slavili,jako obvykle na chatě na horách,takže tady je z celého tejdne pár foteček! Jinak přeju všem pěknej novej rok :-) ...a budu se snažit to tady nák víc aktualizovat..páč je to bída!