9.října 2004 budeme pořádat kraják na mapě Pecka. V neděli 12.9 jsme pořádáli přespolák (výsledky)
.::ARCHIV::.

 • 14.12 new O víkendu jsme byli na horách a kdo jste tam nebyl tak litujte,protože bylo fakt parádně! Inverze,teplíčko, opalovačka...nu jen se mrkněte! ...mimochodem fotil to Filips ...ať je slavnej :-)
 • 30.11 new Tady se ještě mužete mrknout na pár fotek ze Šumavy od Filipse...pozdě,ale přece.
 • 17.11 new 17.listopad 1989 Sametová revoluce! Vzpomínáte? Mrkněte se jak naši tatíci před 15.lety vyháněli komunisty v Nové Pace! No a vy co jste se v tu dobu právě narodili,či ještě byli na houbách,ať víte co je dneska za svátek. Tady je ještě pár našich vzpomínkových fotek na rok 1989...se třeba i pobavíte :-)
 • 17.11 new Tak tady jsou ty žádaný fotky z brigády na horách, kde jsme nainstalovali čtyři nový okna v ložnicích a těšíme se na těch pět, který jsou potřeba vyměnit dole.
 • 7.11 new MČR HROB 2004 ..Takže horskej jsme ve zdraví přežili,sice nemůžeme moc chodit a bolí nás úplně všechno,ale jinak to byla docela zajímavá zkušenost. Běželo se to teda na dva dny jejíchž výsledky se sčítali.V sobotu jsme běželi 30km Já (Čenda) s Filipsem jsme po prvním dni skončili s časem 4h 14min na 15.místě a Taďas s Jarýnem o 3 míny za námi na 17.místě. V neděli nás čekalo 26.8km a ač to na startu moc nevypadalo,že budeme schopní ještě běžet,tak to kupodivu docela šlo a doběhli jsme s Filipsem na 8.místě s časem 3h 45min. No a Tadeáš svýho kolegu v týmu na něděli asi ňák špatně motivoval :-) a doturistili s časem 4h 48min až na 21.místě. Celkově jsme teda skončili Já s Filipsem na 10.místě a Taďas s Járou na 17.místě. Výborně běželi Ludva s Bajeříkem,kteří doběhli na druhém místě za vítězi Jedlou a Hepym.Tady jsou výsledky.
 • 2.11 new V sobotu se běžel poslední kraják ve Vamberku (výsledky),jímž skončila mnohým sezóna.Ty drsnější (jako třeba mě:-) ,Filipse a Taďase) čeká ještě o víkendu MČR HROB 2004,což je Mistrovství České republiky v horském orientačním běhu s centrem na Pecce. Beží se to po dvojicích na mapě s měřítkem 1:50 000 ,kde nás čeká slušnej lauf a to v sobotu 30.3km1070m pře. a v neděli 26.8km 700m,takže tam s největší pravděpodobností vcípnem :-). Jdem v týmech Čenda,Filips a Taďas s Jarýnem....tady je stránka závodu!
 • 2.11 new Šumava 2004 Ve čtvrtek byl chytře vrženej svátek,takže jsme toho využili (Čenda,Ydenek,Filips) vyprdli se na kraják a vydali se na čtyřdenní výpravu na Šumavu. Měli jsme celkem hezky,takže jsme stačili přejít půlku Šumavy asi 50km,směrem od Železné rudy na Kvildu.Tady se můžete mrknout na pár foteček.(jen ode mě,ještě má něco Filips) ty budou pozdějc. No a Taďas se vydal s pardubákama do Tater,takže sem časem seknu asi taky ňáký fotky .
 • 23.10 new Dneska jsme běželi krpálovej kraják v Borovnici na mapě Haklův mlýn. Já hodnotit moc nemůžu,páč jsem si z toho lezení natáhnul lejtko a ač nerad :-) jsem to musel na devítce zapíchnout a namířit si to nekratší cestou do cíle,ale co jsem slyšel tak si to lidi v celku pochvalovali. Pivko bylo,párky taky, navíc se udělalo pěkně,takže pohodka. Dařilo se opět Móňě,která byla v D14C třetí (foto)... no a tady najdete výsledky.
 • 22.10 new Zejtra pořádá Jilemnice kraják v Borovnici! Jedeme v 8:30 !!! Tady jsou startovky.
 • 17.10 new V sobotu jsme běželi za dost hnusnýho počasí kraják na Závoře.Pršelo v kuse celej den,takže bylo trošku vlhoučko a pocity jsou tudíž smíšený,ale jinak to byl celkem hezkej závod v pěkným lese a dobrejma tratěma. Dařilo se Móňě a Vojtovi jenž ve svých kategorijích obsadili druhá místa (D14C,H10N) Tady jsou výsledky. V neděli jsme už za pěknýho počasí běželi Rodinné štafety kde jsme (Nováci : Taďas,Karel,Čenda) šťastně utrpěli 3.místo v kategorii Open..celkově čtvrtí. Kalibáni (Jiřka,Tomáš,Jarda) se umístili na 42.místě a mixáž Filipse,Déňi,Ydenka nazvaná To chce bič!!! v ktegorii MIX na 2.místě.....ten bič jste měli použít na Ydenka,aby lepšejc sprintoval :-) a mohli jste bejt první. Tady jsou výsledky a tady ňáký fota.
 • 14.10 new V sobotu nás čeká 12.kraják ve Chvalči na Závoře.Pořádá Hradec..tady jsou startovky. Jedem v 8 hod ! No a v neděli ve Vrbatově Kostelci Rodinné štafety.Je přihlášeno asi stovka štafet...(se to ňák rozrůstá) od nás jedem Nováci,Kalibáni a mix Déňi,Ydenka a Filipse. Tady je stránka závodu.....mimochodem stránky jsou Ludvova práce LPU ...máš to pěkný.
 • 9.10 new Závody jsou úspěšně za námi! Počasí nám taky vyšlo,takže doufám,že se Vám u nás líbilo a příště zase přijedete v takovém super počtu jako dneska. Tady se můžete mrknout na pár fotek ze schromka a startu.
 • 6.10 new Startovka je už na světě a tady je pár informací" ...celkem je přihlášeno 763 závodníků. Ivanka Vás zve.."Jak jistě víte, na packém krajáči chystáme ukončení letošního prodeje ve žlutém Kazboš stánku, takže doufám, že všichni dorazíte. Určitě bude tombola a taky nějaké to překvapení.. " Občerstvení luxusní....budou langoše,koláče,párky,pivo...prostě klasika...k tomu příjemná povzbuzující hudba :-) počasí: sluníčko,mráček,přeháňky, 15°..takže široký výběr :-) no a to vše s nádherným výhledem na hrad......takže se těšíme.
 • 2.10 new Dneska jsme odběhli 10.kraják na Čížkáčích,který pořádal Trutnov. Většina dobrejch lidí byla sice na štafetách,ale jinak se nám vcelku dařilo. Jára Stuchla výhrál H16C,Jarda v pohodě H35C a Taďas byl v H21C druhej a já (Čenda) třetí. Tady jsou výsledky.
 • 28.9 new O víkendu proběhlo Mistrovství ČR na klasické traťi.Vyhráli Jedla a Dana Brožková ...my jsme se moc nepředvedli,Tadas postoupil do finále B a já s Playbojem(H16) do céčka,Móňa šla P6 a táta houbařil s chromou nohou :-) tady jsou výsledky a tady ňáký fotky.
 • 27.9 new Dneska u nás v práci hořelo!!! se mrkněte jak jsme málem přišli o náší milovanou Loretu! :-) na štěstí to ale odsrala jen vedlejší asi 250m vzdálená budova ZPA......a to,že dost totálně! A protože mě samozřejmě nic neunikne,tak tady máte fotogalerii z průběhu celé akce! u nás v práci se holt člověk nenudí :-)
 • 23.9 new O víkedu nás čeká Mistrovství ČR na kalasice.Tady je stránka závodu. Jedeme v sobotu v 6:00 hod !
 • 21.9 new Tady jsou fotky z naší dřevorubecké brigády na horách! se mrkněte jak nám jde práce pěkně od ruky!
 • 20.9 new Tady máte slibované video Bokovky, jak zdolává Hočimina.... na stáhnutí (.avi 930kb) Vpravo sleduje novomanžel, co to má Gábi za zvláštní kamarády :-)
 • 19.9 new Oslavná kalba na Gábinu se v celku vydařila...no a tady je pár povedených foteček...respektive všechny,páč mezi nima vybírat mě moc nešlo :-)
 • 16.9 new Tady jsou výsledky z úterního tréninku!
 • 16.9 new V sobotu je kraják v Brzicích či co,pořádá Náchod. Tady je startovka (kategorie.....oddíly), rozpis. Jede se v 8 hod.
 • 15.9 new V pátek proběhne velká oslavná akce,za účelem dodatečného zapití Gábininy svatby. Koná se v malé vesnici Přibyslavi, kousek od Paky(asi 2,5km) v tamní hospě . Spí se tam ... nejspíš venku ve velkém vojenském stanu. kdyby jste to nemohli najít tak tady je mapka!
 • 12.9 new Dneska jsme za deštivého počasí a asi v rekordní maxiúčasti 40 závodníků :-) pořádali 21.ročník Lyžařského přespolního běhu.Tady jsou výsledky......txt.
 • 10.9 new !!! Dneska se Gábina vdává !!! Takže Ti přejeme hodně štěstí, málo smutku a trojčata ve tvém pupku! :-))
 • 9.9 new zejtra od 16:00 na sjezdovce je brigoška!!! takže mladý nastupte s hráběma a vidlema!
 • 7.9 new V sobotu nás čeká 8.kraják kousek od Rychnova nad Kněžnou. Tady je stránka závodu! Jedeme v 7:30!!
 • 5.9 new Dneska jsme v pekelném vedru doběhli poslední žebříčky A,B. Závody byli v pěkném,těžkém terénu s množstvím hustníků,kamenů a bažin. Dojem ze závodů trochu zkalilo dost zoufalé občerstvení (1stánek s teplým pivem+párek),málo Toijot,lavorů na mytí,takže fronty byly ukrutný skoro na všechno. Jinak naše výsledky až na Jardu,který v H50B vyhrál oba dny,nebyli taky žádná sláva...no mrkněte se tady (výsledky).. a tady je zase pár fotek. Ty Filipsovi ještě nemám..dodám až dodá!
 • 1.9 new O víkendu nás čekají Žeb A,B v Tisu u Blatna, pořádá Plzeň.Vypadá to docela dobře!sem se mrkněte na mapu závodu.Tady je stránka závodu.Jedeme v sobotu ráno v 7hod od Stránských,spacáky sebou.Jestli se chcete pobavit tak si tady klikněte! Já jsem se docela zasmál. Jo a plánovaný packý desetiboj budem muset trošku odložit,páč Filips jede příští tejden pryč.Tak asi potom.
 • 30.8 new Takže,poslední vícedenní závody Cena východních Čech jsou za námi. Závody v celku pěkný,sice trošku humus les,ale jinak to šlo. Od nás nejlíp běžel Jarda v H45B kde vyhrál,pak Taďas H21A byl čtvrtý,Filips 7.místo,Já 10.místo (trochu mě přejel vlak). Tady jsou výsledky a ňáký fotečky.
 • 24.8 new V pátek začínají další 3denní a to Cena východních Čech. Taďas je ve favoritech závodu...sem na něj zvědavej.Tady je pardubická stránka. Jedeme v pátek ráno v 11 hod.
 • 22.8 new Dneska jsme doběhli turnovské 2denní Pěkné prázdniny na Branžeži, no a musím říct ,že byli fakt pěkný!.....konečně ňáký skály,mapařinka a tak a né žádný vopruz dostihy. Z našich úspěchů běželi nejlíp Filips v H21A 2.místo, Móňa v D14 byla třetí a Ydenek v H21C doslova deklasoval své pochodující soupeře a s naprostým přehledem zvítězil!...nezbývá než dodat Bič..to chce bič! Tady je stránka závodu,kde už najdete výsledky i mezičasy.
 • 19.8 new Trošku jsem tady zapracoval a vyplodil dlouho očekávaný sloupek reakce ,kde se můžete dostatečně vyjádřit ke všemu co vás napadne. Jde tam poslat i zprávu přes mobil smskou, smajlíky a takový píčoviny,takže do toho ať to tady není mrtvý! A můžete si taky občas kliknout na anketu,kde budou taková chytrá témata a otázky jako teďka. Až budu mít trochu čas tak ještě malinko zapracuju na dizajnu,barevném podání a tak.
 • 18.8 new O víkendu jedeme na 2denní Pěkné prázdniny jejíchž konání bylo údajně ohroženo z důvodu zamítnutí povolení obce v prostoru schromaždiště. Pořadatelé problém vyřešily přesunutím schromaždiště do asi 5km vzdáleného kempu na Branžeži. Tady je stránka závodu kde se vše potřebné dozvíte. Pozor! Zákaz použití bot z hřeby! Pojedeme v sobotu ráno v 7hod.
 • 17.8 new V neděli 12.9 pořádáme 21.ročník Lyžařského přespolního běhu! Tady je rozpis závodu. Jarda mi taky poslal novou termínovku podzimní části,takže tady. Stálý odkaz bude opět v dolní části stránky.
 • 10.8 new O víkendu oslavili Dobra s Hankou svá kulatá jubilea 50let a 45let! Blahopřejeme! Jako malý dar oddílu jsme jim tajně na zahradě,zatím co byli na dovolené,postavili krb! Na pár foteček z této akce se můžete mrknout sem. ! 13.8 přidal jsem tam ještě pár fotek od Báry jak Dobra s Hankou přijeli. (nesedí u nich ale čas,vše 31.7)
 • 10.8 new Jelikož se drby o Gábině šíří ukrutnou rychlostí, vloudilo se mi sem pár dezinformačních chyb,které jsem právě opravil! Takže pan otec je Tomáš a svatba je 10.září na zámku v Dětěnicích!
 • 8.8 new !!!!! Mám tu jednu starší,už zřejmě provařenou luxusní novinku !!!! Gábi K. je prý ve stavu jiném a bude se vdávat! ...Gratulujeme! Ptáte se kdo je onen,jistě šťastný otec a budoucí manžel? Dle drbů se údajně jedná o Tomáše Pavelce z Nové Paky...a pro úplnost ještě zbývá dodat neoficiální datum sňatku,což by mělo být 10.září.
 • Trochu ve stínu této veselé zprávy ještě dodávám pár informací z právě proběhlých Jičínských pětidenních. Závody s centrem na Kateřině se celkem povedly,pořadatelsky vše klapalo jak má,takže další pěkný závody. Většinu lidí sice asi dost zprudily dost špatný mapy (sprint),ale výborný chlastací zázemí,doprovodný akce a parádní pivní štafety to přebili. Jinak od nás (co vím,nevím jistě) se dobře umístila Eva v D45B byla druhá a Iva (D21B) třetí. Karel (H50A) 5.místo, Móňa (D21B) 15.místo,Já(Čenda H21E) 10.místo a Ydenek v H20A někde v zadu.......se na nás s Ydenkem v prvních etapách trošku podepsalo předešlé vykalení na Benátské noci,kde jsme asi snědli ňákou zákeřnou dobrotu a nebylo nám zrovna nejlíp. Tady je stránka závodu,kde časem budou výsledky.
 • 30.7 new Tady jsou ještě dodatečně fotky z 5deních Silesia 2004
 • 29.7 new Tady se můžete mrknout na pár fotek z Rumunska (přechod Fagaraše) ,kde jsme s Ydenkem a Filipsem trávili dovolenou!!
 • 26.7 new 5 dení Silesia Vidnava jsou za námi! Závody to byly moc pěkný,ve skvělém terénu,pořadatelsky až na drobné chybky (popisy na mapě a od E3jen celkové výsledky,hnusný pivo) výborně připravené,zkrátka kdo tam nebyl litujte! Zvláštní pochvalu vysekávám pro hudbu na schromku! Jinak se nám v celku dařilo! Musím zmínit Filipsovo povinné vítězství v H21C. Výš ho holt kvůli ranku pořadatelé nepustili a nezbývalo mu nic než vyhrát. Pak náký 4.místa Radek v H14B,Karel H50A,já Čenda 6.místo v H21A takže celkem spokojenost.Tady najdete výsledky E1,E2,E3,E4,E5, celkově a vložený sprint. Tady je stránka závodu. Fotky až časem jsem nák vytíženej.
 • 20.7 new Tak už stránky opět žijou! Radujte se! Jásejte! Ve zdraví jsme se Vám vrátili z naší extrem trekové dovolenky po Rumunsku (Čenda,Ydenek,Filips) O jejím průběhu časem přinese více mikro...T a computrový génius Ydenek na jeho,zatím z neznámých důvodů utajených,cestopisných stránkách.Těšte se! Jinak vícedenní závody jsou v plném proudu tak se pokusím trošku schrnout co se stalo a co se stane! (a že se doufám stane! máme tolik krvinek,že se chystáme strhnout rankingové žemříčky). Takže: Naši veteráni (Nováci,Kalibáni) se zúčastnily mistrovství světa veteránů v Itálii.Tadas,Déňa a Playboy) si zaběhli 3dení Botas. Na jejich výkony se mrkněte sem. Jinak nás čeká: 5.dení Jičín (Já,Ydenek,Móňa),Pěkné prázniny2004, a Cena Východních Čech.
 • 29.6 new Tady jsou výsledky z dnešního tréninku.Trošku jsem zase pokrátil novinky,aby to bylo svižnější . Starší zprávy najdete v archívu.
 • 26.6 new Dnešní kraják v Dobrušce je za námi,čímž jsme ukončily jarní část a konečně začíná dovolená a vícedenní závody. Závod se líbil i nelíbil mě teda moc ne (loukový běhy a humus lesy mě neberou) ale na mapě byla i prudká skalnatá stráň kde to bylo docela pěkný! Dál nic nepíšu klasická Dobruška no. Tady najdete výsledky a tady jsou fotky.
 • 23.6 new V sobotu se běží poslední jarní kraják. Pořádá ho Dobruška na jejíž stránce najdete vše potřebné. Jedeme v 7:30 !
 • 19-20.6 new V Hutích pod Třemšínem se běželi další dva závody Žebříčku B.V sobotu se šla v těžkém,promáčeném lese podobném v Šindelové celkem pěkná krátká trať. No a v neděli avizovaná brutální klasika byla opravdu brutální! Obě hlavní kategorie byli značně přetáhlý,takže se stalo,že v H21B na 15 km trati plné hustníků a bažin vyhrál David Hepner s časem 94:57min. Do stovky se vešlo jen 8 lídí a zbytek těch béčkařů na které měl být závod postaven to buď smířeni s osudem v klidu obešli nebo disknuli. Panu chytrému staviteli tímto děkujeme! Škoda no,bejt to tak 12km mohla to být pěkná klasika. Výsledky na oba dny najdete tady a tady něco málo fotek ( i ze čtvrtka z posledního závodu Krkonošské ligy)