V sobotu 5.6.2004 jsme pořádali Žebříček B na klasické trati. Zde je stránka závodu !
.::ARCHIV::.

 • 29.6 new Tady jsou výsledky z dnešního tréninku.
 • 26.6 new Dnešní kraják v Dobrušce je za námi,čímž jsme ukončily jarní část a konečně začíná dovolená a vícedenní závody. Závod se líbil i nelíbil mě teda moc ne (loukový běhy a humus lesy mě neberou) ale na mapě byla i prudká skalnatá stráň kde to bylo docela pěkný! Dál nic nepíšu klasická Dobruška no. Tady najdete výsledky a tady jsou fotky.
 • 23.6 new V sobotu se běží poslední jarní kraják. Pořádá ho Dobruška na jejíž stránce najdete vše potřebné. Jedeme v 7:30 !
 • 19-20.6 new V Hutích pod Třemšínem se běželi další dva závody Žebříčku B.V sobotu se šla v těžkém,promáčeném lese podobném v Šindelové celkem pěkná krátká trať. No a v neděli avizovaná brutální klasika byla opravdu brutální! Obě hlavní kategorie byli značně přetáhlý,takže se stalo,že v H21B na 15 km trati plné hustníků a bažin vyhrál David Hepner s časem 94:57min. Do stovky se vešlo jen 8 lídí a zbytek těch béčkařů na které měl být závod postaven to buď smířeni s osudem v klidu obešli nebo disknuli. Panu chytrému staviteli tímto děkujeme! Škoda no,bejt to tak 12km mohla to být pěkná klasika. Výsledky na oba dny najdete tady a tady něco málo fotek ( i ze čtvrtka z posledního závodu Krkonošské ligy)
 • 15.6 new O víkendu se běží poslední dva nároďáky jarní části. Pořádá je SK Praga v Třemšíně,což je někde tak 20km za Příbramí,která je asi 100km pod Prahou směrem na Plzeň (pro blbý a mě podobné zeměznalce). V sobotu je krátká a v neděli náká brutální klasika (máme to asi 15km) tak se těšte! Tady je jejich úžasně barevná stránka závodu (to by měl Filips radost) kde všechno potřebné najdete.
 • 13.6 new Tak MČR na krátké trati a sprint je za námi a oba mistrovské závody se opravdu povedly! Krátká se oba dny běžela v moc pěkném terénu na Čertových hradech k tomu skvělé těžké tratě,zašité kontroly (což se mi na rozdíl od Bédi líbí,mapařinka a člověk má alespoň trochu šanci) pohodová hudba zkrátka dobrý závody..V neděli bylo sice dost hnusný počasí , ale za to pořadatelé fakt nemůžou a na běhání to ani moc nevadilo ..alespoň teda mě ne. Trošku mi akorát vadily porosty na mapě,páč občas začínalo zelený v lese dřív než na mapě a naopak,což docela mátlo a člověk ač jde přesně,tak tam půlminutku zasekne jako prd. (ale nic strašnýho to abych jen nechválil).Mistry republiky se stali Píchal a Zuzana Stehnová. Od nás se dařilo Jardovi,který byl v H50A třetí,Járovi v H16B 5.místo a Tadas v H21B byl taky pátej. Tady jsou výsledky (krátká) . Sprint v Josefově se taky celkem podařil. Pěkné zajímavé místo a tratě,pořadatelsky vše taky klaplo ...takže líbilo se! Akorát bylo trošku na prd pro diváky,že shromaždiště bylo dole a nahoru se nikam nemohlo,takže krom diváckých kontrol toho nebylo moc vidět. Vyhráli Švihák a Marta Štěrbová. Nám se taky docela dařilo Tadas byl se ztrátou 2:36 v H21 na 34.místě, Já=Čenda se ztrátou 2:03 v H21C1 na 15.místě a i Ydenek v H21C2 43.. a Baron v H20 ...22 taky nešli špatně.Výsledky jsou tady a tady zase z obouch povedenejch akcí pár foteček.
 • 11.6 new Mrkněte se jak se dá přijít o auto u nás v práci na parkovišti ! To je tak,když se nezabrzdí!!
 • 11.6 new Pozdě,ale přece! Tady jsou výsledky z úterního tréninku. Špatná komunikace ,vytíženost a následná skleróza způsobily,že až teď no. Polepšíme se!
 • 9.6 new Čeká nás důležitý a náročný víkend,takže tady je pár informací. V sobotu a v neděli se běží MČR na krátké trati a to v sobotu ráno semifinále a v neděli finále. Je to kousek za Dvorem v Horním Dehtově,takže se tam nespí. Oba dva dny to pořádá na stejném místě OK 99 Hradec Králové. Tady je stránka závodu (krátká). No a aby jsme se v sobotu neflákali,tak se ještě odpoledne v 16hod běží MČR sprint. Ten je přímo v Josefově v pevnosti,ale ten už jdem jen já=Čenda,Tadas,Ydenek a Baron. Mlaďoši mužete jet s náma páč to bude asi dost zajímavý až tam budem plašit mezi valy a přelejzat zdi a tak. Sprint pořádá Slavie Hradec tady je jejich stránka (sprint) . Vyčerpávající ne?pro víc informací musíte holt k Béďovi.
 • 6.6 new V sobotu jsme celkem úspěšně pořádali 3.závod Žebříčku B, který sice trochu pokazilo počasí,ale většině lidí se závod zdá se líbil. Velkou zásluhu na tom měl i náš výborný speaker Krize alias DJ Kretén, který i navzdory špatnému počasí dodával všem na dobré náladě. Díky! Na stránce závodu se můžete mrknout na výsledky a tady na pár fotek. Děkujeme všem za hojnou účast a věřím,že k nám příště zase rádi zavítáte. Šanci budete mít už na podzim a to 9. října kdy pořádáme v rovněž nádherném terénu na mapě Pecka kraják. Díky patří i na výpomoc pořádajícím,rodičům a neaktivním členům,že nám v sobotu pomohli.
 • V neděli jsme si jeli zazávodit do Valteřic, kde Jilemnice pořádala 4.Žeb B na krátké trati. Dařilo se Jardovi K který v H50 vyhrál. Na Jilemnické stránce najdete výsledky a tady jsou fotky.
 • 30.5 new Mistrovství Východočeské oblasti..v sobotu se běžela klasika a dneska štafety. Oba závody pořádala Jilemnice na jejíž stránce najdete výsledky a tady je pár fotek!
 • 25.5 new Tady jsou dnešní výsledky z tréninku.Tu ještě ztracenej okruh G.
 • 24.5 new O víkendu jsme běželi dvoje štafety a ŽebA sprint. V sobotu ráno byli štafety v Javorném,které pořádali Pardubice. Celkem se nám zadařilo, skončily jsme ve složení Taďas,Čenda,Baron na 13.místě. Dobře to rozběhnul Taďas kterej přiběhnul čtvrtej,já to pak odsunul tam kam patříme a to na 14 místo a Baron to dotáh na 13.místo. Startovala kompletní špička republiky ... takže máme radost. Tady se můžete juknout na mapičku a výsledky. Odpoledne se běžel v Chrasti celkem pěknej sprint,který probíhal zámeckou zahradou a částí města. Moc jsme sice neuspěli páč se to musí opravdu valit a každá sebemenší chybka je smrtící (což na pětce mezi živými ploty není zas takovej problém), ale určitě to byla zajímavá zkušenost,která se bude na MČR v Josefově hodit. Bežet jich víc tak je to určitě lepší,příště no!Tady se můžete mrknout na naše super výkony a tady na mapičku. V neděli pořádala kousek za Chrastí opět rodina Syslů štafety, které trošku pokazilo počasí páč chvílema bylo dost brutálně hnusně,kosa,déšť,krupice a pak zas slunce,modro no a takhle se to v 15 minutovejch intervalech cyklilo celej den,takže super květnová idylka ve winstoperech! Na běhání to však moc nevadilo. Šly jsme ve stejném pořadí jako minule,ale už to nebylo tak efektní jako v sobotu spíš jsme měli nákou sestupovou tendenci. Tadas to rozběh v celku slušně,já tam tak tři míny zasek a Baron tam malinko vyduněl a navíc disknul čímž ručička grafu přistála na nule. Na obranu jen,že ty kódy na mapě byli fakt debilně mrňavý,takže stane se no. Tady budou výsledky a tady jsou ňáký fotky,většinou rozmazaný páč Ydenek je holt mistr ostřič,takže většinu jsem musel upravit klávesou delete! Ňáký se mu ale povedly,tak se mrkněte!
 • 21.5 new Vše nejlepší Móňám!
 • 18.5 new Budu dávat dělat ňáký fotky tak kdyby měl někdo o ňákou zájem tak dejte vědět! cenda@futuranp.cz..... 10x15 ..asi 5.50kč.
 • 16.5 new ŽebA,B tak první fedoše jsou za námi a dařilo se nám dost rozdílně. Ukázalo se že páteční koncertní příprava nebyla zrovna ideální páč skoro všichni zúčastnění v sobotu v náročném kopcovitém terénu pěkně vyduněli. Co se dá dělat no snad se z toho poučíme! (mám ale obavu,že asi ne) S těch lepších umístění šel dobře Tadas v H21E 21.místo,Jarda v H50B čtvrtej a Martan a Dena obsadili v P6 na 3 a 4 místo.Výsledky ze soboty jsou tady.V neděli už to bylo o dost lepší a to jak ve stavbě tratí v počasí,terénu tak hlavně chuti a nohách. Móňa zase zářila a v D14B byla třetí.Já jsem taky v áčkách celkem spokojenej (body,body) táta s šestým místem v H21C asi taky,takže celkem skvělý závody. Malej trapas si akorát událi kluci (Martan,Playboj,Radek) který si v T7 vysmahla a časově zesměšnila Déňa! styďte se vy turisti!!! Výsledky z neděle jsou tady a tady jsou fotky.
 • 12.5 new Tady jsou výsledky ze včerějšího tréninku. V sobotu jedem v 8:30 spacáky a karošky sebou!
 • 10.5 new O víkendu 14-15.5 začínají první narodní žěbříčky A,B dvěma závody na klasické trati. V sobotu se běží v Rynolticích,pořádá Bor.Tady je stránka závodu kde je startovka a parametry tratí. V neděli pak v Kroučové u Rakovníka pořádá Kotlářka Praha. Na jejich stránce ještě strartovku nemaj,ale je tam seznam přihlášených závodníků v kategorijích. Jestli nekecám (a že je to docela možný),tak by se to v neděli mělo běžet v prostoru loňského MČR na klasice! Nezbývá než doufat,že pátek ve zdráví a oslnivé formě přežijem koncert Tří sester a něco si vyběhnem! Sportu zdar!
 • 8.5 new Tak známý běh do vrchu na Zvičinu je za námi. Asi o největší překvapení zájezdu se postarala Móňa,která nejen že trať dlouhou 13,6 km a 393m převýšení v pohodě zvládla,ale navíc se skvělým časem 81:39 v juniorkách vyhrála! (celkově 76.místo) Její mamka Věra v ženách s časem 68:14 taky zvítězila (celkově 37.místo...málem mě i zařízla) takže u Šmidrkalů měli celkem úspěšnej den..vyžrali všechny ceny no a na nás už nic nezbylo. Celkově si od nás nejlíp vedl Taďas který skončil na 13.místě s časem 61:26 pak já Čenda na 33.místě 67:10. Výborně šel i Jára který skončil na 58.místě 75:34,Marťan 64.místo 78:33 a Karel 86.místo 85:39. Jinak vítěz to šel 51:40 takže nářez. Skvěle šel i Kníža z Pardubic který jel s náma a skončil na 11.místě s časem 59:40. Výsledky jsou tady,ale jsou celkově a maj to trubky jen v pdf,takže kdo nemá Acrobat Reader tak má smůlu.Tady je stránka závodu a tady pár fotek , které jsou uměleckým dílem Ydenka jakož to pomocného řidiče a fanouška. Díky!
 • 7.5 new O víkendu žádné závody nejsou,tak se zejtra jedem vyvenčit na Zvičínský běh do vrchu. Odjezd je v 12:00 od Stránských. Pojeďte! Jo a mrkněte na stránku závodu vyrobil jsem tam novej vábič na nároďák.
 • 7.5 new Tiomila..mrkněte se jak se měl Tadas a spol ve Švédsku. Tady je rozsáhlá galerie!
 • 4.5 new Martan (bavič) udál bleskově výsledky z tréninku,takže tady! (jo a sázky na ČR-USA beru zejtra do 18:00) Já 4:1,Jára 7:2 kdo bude další! Pravidla jsou stejný!
 • 3.5 new ČESKO - KANADA 6:2 !!! paráda ne? super zápas! 4:3 to není ale věřte,že za stavu 4:2 jsem fakt nechtěl vyhrát! Járo byl si blízko! Příště jim musím víc věřit jsou fakt dobrý!!!! Doufám, že jim to takhle pujde i ve středu!!!!
 • 3.5 new Náš SK pořádal v neděli 2.5.2004 v odpoledních hodinách okresní přebor bývalého okresu Jičín v OB pro rok 2004 za příjemného jarního počasí na mapě Zlámaniny s místem cíle na sjezdovce za velice slabé účasti pouze 16 závodníků.Tady jsou výsledky a mezičasy
 • 2.5 new Na stránce závodu je už plánek schromaždiště na náš Žeb B! Taky jsme dodělali mapu (Opička) a zejtra jde do tisku!
 • 2.5 new Tak sázkaři 3:1 málem mě to vyšlo! dneska jste měli štěstí si ale piště,že zejtra to bude 4:3 ! (mimochodem 3:1 byl muj první tip a pak jsem to trubka změnil jdu se zastřelit)
 • 1.5 new Tak dnešní humus závody na vrchlabské Hartě jsou už naštěstí za námi (hurá zase až za rok) ale možná je to jen můj názor páč někomu se docela dařilo v H21A vyhrál s přehledem Taďas,3 místo v D14C vybojovala Móňa a i Martin se ňák záhadně vybičoval k super výkonu a obsadil v H21D třetí místo. Tady budou výsledky a tady je pár foteček! Je tam i pár fotek ze Zdobína a má úroda mandarinek to jen tak na pochlubení jakej jsem velkej pěstitel.Krásný ne? a ta božská chuť!ještě teď se oblizuju.Tady jsou naše sázky na hokeje aby se pak nákej Ydenek nemoh vymlouvat když prohraje: Česko-Švýcarsko Ne 16:00 Já 3:2,Playboj 4:1,Jára 7:2,Marťan 6:3,Radek 6:0 a Ydenek 5:1. Česko-Kanada Po 20:00 Já 4:3,Marťan 3:1,Jára 4:2,Ydenek a Playboj 3:2,Radek 5:3 reklamace,rušení,změny či jiný kulišárny neberu! už se těším na ty pivka!
 • 27.4 new Zdar! Tak vás zase zdravím, tentokráte ze Švédska. Koukám, že Čenda udělal z Tiomily skoro přímej přenos, a že mě tam zrovna nevychválil. Tak abych to trošku vysvětlil a na něco se vymluvil, ne? I když jsme celý týden před závodama pilně trénovali, tak nás Tiomiláckej terén docela zaskočil. Narozdíl od minulýho roku to bylo mapově o dost těžší. Hned od startu se šel delší postup zeleným, kde bylo h...o vidět a jednička se dohledávala na jednom z vršků. Já, nedbaje rad předešlých úseků, že je třeba jít začátek pomalu a na jistotu, chytám na mapovým startu přibližnej směr a peru ho mapa nemapa. Po pětiminutovým úprku houštím zjišťuju, že nemám tucha, kde sem. Padnu na nějakou kontrolu, u který stojí Švéďák v elastickym, tak se ho ptám, kde jsem, ale je na tom stejně jak já. Tak se jestě chvíli potloukám bažinou a zachraňuje mě jeden děda, kterýmu strkám mapu pod nos a on mi ukazuje, kde asi je. A pak už razím jedničku. Nechal jsem na ní max 10 minut. Do osmičky jdu v pohodě a bez větší chyby. Na devítku se zas běží přes ten zelenej humáč, tak jdu opatrně a furt hlídám mapu. Míjím mou dvanácku. Ohlížim se, jako to tam vypadá, abych ji pak bez problému trefil. Devítku jdu přesně, dva Švédy na zádech s mapou v kapse. Na dvanácku už zas běžím sám, všechno mi sedí, akorát uhýbám z bažiny do kupek trochu dřív a už jsem zas jak Alenka v říši divů. Stojím u nějaký objevený kontroly, ale nikdo ji nerazí, aby mi poradil. Tak ještě chvíli kličkuju mezi kupkama zmatenej jak kamzík na rovině a najednou stojím u ní. Pár sprostejch slov a už ho mastím na diváckou (všimněte si, že jsem na fotce rozmazanej). Závěrečnej pytlík je pro mě hračkou. Tak asi tak to bylo. Jináč jsem byl nevyspalej, neb jsem vstával ve 4 ráno a vybíhal do lesa v 6. K tomu pěkně chcalo a bylo zima. Taky jsem musel běžet v novejch botech, protože mi u starejch Olwejů upadla podrážka. Krom toho jsem měl nateklej palec a ke všemu mě bolel zub... Jestli vás zajímá mapa s mojí tratí a i s postupama (to abyste se poučili z chyb zkušenějších :o), tak cvakněte semka. A taky pár foteček. PS: nevim, ze kterýho zdroje saje Čenda informace, ale my jsme skončili na 144.fleku a né na 145. To jen tak pro přesnost...
  26.4 new Tak co Ydenek 7:0 už se těším na ty tři pivka! Kdo je hokejovej odborník? No já! Radši to nebereš, vid?
 • 25.4 new My jsme si o víkendu taky pěkně zaběhali v krásném lese u Zdobína, kde jsme šli hned dva krajáky! V sobotu klasiku a dneska sprint na pětce. Výsledky snad budou časem tady! Zatím ale nic.
 • 25.4 new Tiomila - Filips doběhnul desetikilometrový osmý úsek na 143.místě s časem 97:10 a ztrátou na úseku 29min (že by trošku pátračka?) stane se no! Jára V. pak na 16km dlouhém posledním úseku do finišoval na konečném 145.místě a v celkovém čase 15h 33 minut.
 • 24.4 new 23:23 Druhý úsek taky 12km běžel Krize a doběh na 203.místě s časem 107:29 (ztráta 26min)Tady je složení a délky tratí celého týmu!
 • 24.4 new 22:00 Tak Tadas před chvílí doběh na 212.místě s časem 86:56 se ztrátou na prvního 15 minut a 17sek. Měl to asi 12km, takže asi dost slušně a navíc potmě. Jo a mimochodem má dneska svátek!!!
 • 24.4 new Tak sledovat kluky na Tiomile on-line můžete tady.Jsou tam dvě rádia a konečný umístění po úseku.
 • 24.4 new Tiomila..Dnes v 20:0hod startují ve Švédsku 1 úseky nějvětších desetičlených štafet světa! Od nás se jich zúčastní Tadeášek a Filips jenž si vzal na výpomoc pardubický oddíl a právě Tadas dostal důvěru na první úsek který startuje do tmy.Filips pak běží 8.úsek nejspíš už za světla. Jejich štafeta má číslo 186 zde je stránka Tiomily kde jejich výkony můžete snad sledovat on-line.
 • 23.4 new V sobotu jedem v 8:30!! Tady je stránka závodu.
 • 22.4 new Nové fotky lesa na náš Žeb B najdete na stránce závodu!
 • 20.4 Tady jsou výsledky z dnešního tréninku! Zpracoval Martan Dytrych...šikulka..doufám že ti to vydrží!!! naučte se psát!!!!
 • 18.4 V sobotu se běžel v Dlouhoňovicích v kopcovitém terénu další kraják,který pořádal Sokol Žamberk.Tady jsou výsledky ..... mezičasy a tady pár fotek. Jo a postrádám jeden vršek od dedáče(cedulka sestříhlá do špičky) Takže komu se zalíbil tak prosím pěkně vypranej přístě na závody! díky
 • 13.4 Tady jsou výsledky z dnešního tréninku!
 • 12.4 Zatím co jiné oddíly se o velikonocích intenzivně soustředí. Nová paka a spol to až na některé vyjimky nepotřebuje a opět relaxovala na naší boudě na pláních. Počasí jako vždy vyšlo,takže tady je pár zdařilých foteček. V neděli jsem s tátou a Ydenkem vyrazil s vidinou pěkného počasí na výlet na Kozí hřbety a že vidět bylo opravdu h...o (hodně) mlha byla jak v p... což však pro zkušené orientáky nebyl žádný problém! Trestný kolečko kolem Luční hory jsme si dali opravdu jen tréninkově! Tady se můžete kochnout krásami Krkonoš.
 • 6.4. Terve! Tady Filips. Zdravím z Finska všechny své fanoušky ve střední Evropě! Nejprv musím pochválit Čendovy nové stránky. Díky nim vidim, jak se na závodech pěkně flákáte :o) Tady v Helsinkách už nám pomalu roztává sníh, takže i já začínám pomalu s tréninkem. Za čtrnáct dní totiž pluju do Švédska, kde poběžím spolu s Tadeáškem a jeho pokrevními bratry z LPU slavnou Tiomilu. Jinak kdyby vás zajímalo, co tu v Helsinkách mimo školu dělám, tak se mrkněte na moje fotečky. Teď jsem tam přidal pár fotek ze zdařilé polární výpravy na Halti (nejvyšší hora Finska), která leží daleko za polárním kruhem. Mimochodem, netěšte se na příští Vánoce. Na poláru jsem navštívil chýši samotného Santa Clause a domluvil jsem s ním, že vám letos naježí tak akorát smradlavou fusekli (Ydenkovi specielně dvě). Děkovat mi můžete na můj mejl.
 • 4.4 V úterý je mapovej trénink u nás na zahradě v 16 hod. Stavím to já osobně,takže kvalita a záludnost trátí zaručena! Těšte se!
 • Jestli někdo chcete doplnit nebo změnit svoje data v členech,tak mě to namejlujte!
 • 3.4 Kraják ve Vojicích je za námi ..tady snad budou výsledky a tady jsou fotečky
 • 1.4 V sobotu ve Vojicích je další kraják,pořádá Jičín....tady je startovka. Jede se v 8:45 ! pohoda
 • 31.3 .. Jak se vám líbí nový vzhled stránek? je to lepší? pište! Ta stará tabulka už mě vážně srala,tohle je jednoduší na doplňování a budou mít i větší šanci modemisti se šnečím připojením a vlastníci starožitných monitorů. Starý zprávy dám do archivu a sem jen ty důležitý! Jo a chválit ! probděl jsem u toho dvě noci.
 • 27.3.První kraják v Pardubicích máme za sebou! Na bedně skončila akorát Jiřka v D45C 1.místo.Tady jsou výsledky a tady pár fotek....no teda tři páry, takže nic moc.
 • 25.3 Dnes 25.3.2004 jsme pořádali 1.závod Podkrkonošské ligy žáků 2004. Závod se konal
  za studeného zamračeného počasí s občasným sněžením na mapě Zlámaniny 1:10000,
  e=5m za účasti 47 závodníků z oddílů JIL, STH, VRL a NPA. Pěkné tratě postavil
  Jirka Novák.Tady jsou výsledky tady ke stažení.